Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Masz pytania dotyczące siłowni? Potrzebujesz porady? Sprawdź listę najczęściej zadawanych pytań poniżej! Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi to skontaktuj się z nami.

Cieszy nas fakt, że jesteś zainteresowany treningiem w naszym klubie. Wystarczy, że masz ukończone 16 lat i za zgodną opiekuna prawnego możesz wejść do klubu. Wszystkie osoby rozpoczynające współpracę z klubem muszą się wylegitymować. Pierwsza wizyta w klubie na siłowni jest darmowa.

Nie. Działamy elastycznie i nie ograniczamy naszych Klubowiczów czy Klientów. Wykupując karnet okresowy miesięczny lub trzymiesięczny, po okresie ważności Karty Klubowej na daną usługę, nie ponosisz żadnych kosztów.

Kupując Kartę klubową (karnet) na określone usługi gwarantuje Ci uzyskanie korzystnej ceny, niższej niż przy jednostkowym zakupie danej usługi. Wyłącznie przy wykupieniu pierwszej karty klubowej pobierana jest opłata administracyjna (wpisowa) w wysokości 10 zł. Dodatkowo, każdy posiadacz ważnej karty klubowej ma wliczone w cenie karty: kawkę, dwa koktajle proteinowe, 30 min. seans sauny i otrzymuje 30% rabat na komercyjne zabiegi w gabinetach Spółki EUROMED.

Wszystkie osoby wchodzące do klubu muszą wykupić określoną usługę w recepcji klubu lub okazać kartę klubową czy sportową. Wymagamy, by każda osoba posiadała swój ręcznik, obuwie zamienne oraz strój sportowy. Zalecamy zaopatrzenie się w butelkę wody czy napoju izotonicznego.

Tak. Karta Klubowa na okres czasowy może być zawieszona jeden raz podczas jej ważności. Jeśli chcesz zawiesić kartę, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez media społecznościowe. Pracownik odnotuje takie zgłoszenie w systemie.

Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów. Telefonicznie, mailowo, poprzez media społecznościowe takie jak: Facebook czy Instagram. W grudniu 2020 r. udostępniliśmy możliwość kontaktu za pomocą aplikacji WhatsApp. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.eurogym.pl.

W klubie dostępne są szatnie, damska i męska oraz dodatkowe szafki zostały umieszczone w korytarzu przy wejściu do klubu. System szafek bazuje na zamknięciu danej szafki na kłódkę. Ucho metalowej kłódki musi wynosić od 4 do 5 mm. Jeśli nie masz kłódki lub ją zapomniałeś, możesz kłódkę zakupić w recepcji klubu w cenie 20 zł za sztukę.

Od samego początku wspieramy zajęcia sztuk walki. Od dłuższego czasu współpracujemy z założycielem Klubu MMA Krosno, Trenerem i czynnym zawodnikiem MMA Adamem Tomasikiem.

Wszystkie dane kontaktowe do wybranego Trenera czy Instruktora możesz uzyskać w recepcji Klubu. Skontaktuj się z nami już dziś.

Jeśli byłeś świadkiem jakiejkolwiek, niepokojącej sytuacji w klubie, prosimy skontaktuj się z pracownikiem klubu i pozostaw swój kontakt. Menadżer klubu oddzwoni do Ciebie. Możesz także wysłać wiadomość bezpośrednio do menadżera klubu na e-mail: opinie@eurogym.pl.

Współpracujemy z najlepszymi Trenerami Personalnymi w mieście. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nich specjalizuje się w swojej dziedzinie i działa wg własnej strategii i planu by osiągnąć ze swoim podopiecznym wspólny cel. Najlepiej skontaktować jest się z wybranym Trenerem i zapytać go bezpośrednio o warunki współpracy.

Wdrożyliśmy już na pierwszym etapie, w czerwcu 2020 r. po ponownym otwarciu klubu określone standardy bezpieczeństwa i higieny. Przykładamy uwagę do limitów osób na danych salach ćwiczeń, prowadzimy rejestrację wszystkich osób korzystających z usług klubu, udostępniamy płyny dezynfekcyjne przy wejściu do klubu oraz proces sprzątania wszystkich powierzchni jak i maszyn jest częściej powtarzany.

Nie. Pamiętaj, że na drugiej stronie, z tyłu Karty Klubowej zawsze jest wpisana nazwa zakupionej usługi. Nasz aktualny cennik zawiera usługi świadczone w klubie. Zajęcia grupowe fitness jak i treningi personalne są usługami świadczonymi przez naszych zaprzyjaźnionych Instruktorów / Trenerów.

Tak, przy samym budynku na ul. Bursaki 45, gdzie mieści się klub udostępniamy dla naszych Klubowiczów bezpłatny parking. Po przeciwnej stronie klubu znajdziesz parking miejski, który jest także bezpłatny.

Tak, zaopatrzysz się u nas w płynne produkty mające na celu zwiększyć możliwości wysiłkowe organizmu. Możesz zakupić smaczne koktajle proteinowe, także na porcje, całe opakowania. Oferta suplementów jest uzupełniona o napoje izotoniczne jak i wodę. Możesz także zakupić u nas rękawiczki sportowe i inne akcesoria fitness.

Z chęcią poznamy twój pomysł. Zostaw dane kontaktowe do siebie w recepcji klubu i menadżer klubu oddzwoni do Ciebie. Możesz wysłać mail na opinie@eurogym.pl który trafi bezpośrednio do menadżera klubu lub przyjdź i porozmawiaj z nami już dziś.

Jesteśmy gotowi Cię wysłuchać, porozmawiać z Tobą. Porozmawiamy z wybranymi Trenerami i wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną jaki plan działania jesteśmy w stanie Ci zaproponować. Umówimy Cię na spotkanie z Trenerem w naszym klubie i będzie to moment wyłącznie dla Ciebie. Wspólnymi siłami wierzymy, że jesteśmy w stanie podjąć wysiłek i zrealizować razem wspólne cele.

Tak. We wszystkich pomieszczeniach klubu jest dostępny Internet bezprzewodowy. Przy wejściu do klubu uzyskasz nazwę sieci i hasło do logowania. Liczymy na to, że staniesz się naszym Ambasadorem w social media. Pamiętaj o naszych kultowych #, takich jak: #eurogym #eurogymkrosno #wprowadzamykrosnowruch

Portfolio naszych usług jak i produktów było budowane latami. Modyfikowane, zmieniane z trendami rynku, rozwojem samej branży, dopasowywane do konsumentów. Jesteśmy przekonani, że każda osoba jest w stanie trenować w naszym klubie, miło spędzać czas i nawiązywać trwałe relacje z innymi Klubowiczami. Nasze ceny są konkurencyjne wraz z szeregiem różnych korzyści jakie ma w zasięgu nasz Klubowicz. Dostępne są stałe promocje, sezonowe jak i okazjonalne. Wystarczy, że będziesz nas aktywnie obserwował, a promocja wyświetli Ci się na ekranie telefonu.