Agnieszka Dragan

Już jako dziecko wolałam pić wodę niż różnokolorowe, gazowane napoje. Do dzisiaj moją pasją jest zdrowy styl życia. Jestem instruktorem fitness i dietetykiem. Prowadzę treningi personalne dla kobiet i mężczyzn oraz zajęcia grupowe. Celem moich zajęć jest wzmocnienie mięśni i prawidłowe ukształtowanie całego ciała. Moim sukcesem, jest każdy najmniejszy postęp u osób jakie trenuję.

Zapraszam na zajęcia z zakresu jump (ćwiczenia na trampolinach), slim body (wzmacnianie TBC), tabata, tubing oraz kettlebel. Prowadzę zajęcia dla osób zaawansowanych treningowo jak i dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Jako dietetyk prowadzę catering dietetyczny Zdrowa Pasja, który jest doskonałym uzupełnieniem ćwiczeń.

Instruktor fitness, master trener trampolin, instruktor trampolin, szkoleniowiec trampolin, instruktor body pump, instruktor kettlebell, specjalista ds. dietetyki i żywienia, trener personalny, instruktor bulgarian bag, organizator obozów treningowych, coach treningowy. Polecam Ci „żyj życiem” na przekór wszystkim i wszystkiemu

null

Silna

null

Ambitna

null

Kreatywna