O nas

Klub EUROGYM to połączenie profesjonalnej siłowni wraz z centrum fitness i relaksu, stworzone z myślą o wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych miłośnikach sportu i zdrowego trybu życia.

Klub EUROGYM jest kolejną inicjatywą zapoczątkowaną przez Centrum Zdrowia EUROMED Sp. z o.o. które funkcjonuje na rynku usług medycznych od lipca 2005 roku. Celem działania firmy jest świadczenie usług medycznych służących zachowaniu, przywróceniu i poprawie zdrowia, a także profilaktyka zdrowotna i inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia.

Naszą misją jest wywieranie pozytywnego wpływu na naszych Klientów i ich życie, poprzez dostarczanie najlepszej oferty zajęć grupowych fitness i programów treningowych, w ciągły sposób dostosowując nasze rozwiązania do potrzeb naszych Klientów. 

Ideą działalności jest, by w Klubie EUROGYM, każdy znalazł coś dla siebie. Oddajemy naszym Gościom do dyspozycji profesjonalne, bezpieczne urządzenia wykorzystywane w treningach indywidualnych i grupowych.

Nasza kadra instruktorów i trenerów z określonych dziedzin sportu pomoże naszym Klientom w budowie określonego planu treningowego jak i jego realizacji.

OBSŁUGA KLIENTA - RECEPCJA 

Sebastian Meier – absolwent Liceum Sportowego w Krośnie na kierunku: piłka nożna. Pozytywny, uśmiechnięty, lubiący kontakt z ludźmi. Pasjonat i miłośnik piłki nożnej, gdzie na codzień wciela to w swoje życie. Otwarty na nowe doświadczenia i pozytywnie nastawiony do ludzi i świata.

Sławomir Wójcik – absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na kierunku filologia angielska. Miłośnik podróży dalekich i bliskich. Pasjonuje się sportem, a w szczególności uprawianą amatorsko siatkówką. Propagator zdrowotnych i rekreacyjnych walorów płynących z zażywania kąpieli saunowych. W kontaktach międzyludzkich ceni sobie szczerość i lojalność. 

Kamil Mosoń – mam na imię Kamil, w lipcu skończyłem 24 lata. Absolwent II Liceum ogólnokształcącego w Krośnie oraz wkrótce, z dużą nadzieją, absolwent uniwersytetu im. KEN w Krakowie. Pochodzę z Krosna, jednak dom rodzinny mieści się w miejscowości Targowiska. Moimi głownymi zajęciami, poza skupianiem się na pracy, są trzy pasje, które nie potrafią się wykluczyć. Pierwszą jest szeroko rozumiana turystyka, cieszy mnie każde wyjście z domu, fotografowanie każdej rzeczy, która wpadnie mi w oko. Akceptuję każdą możliwą formę podróżowania, szczególnie rower - towarzyszy mi zanim nauczyłem się porządnie stawiać kroki. Kolarstwo przechodzi w aktywność fizyczną, gdzie począwszy od sportów zespołowych, przechodzę do indywidualnych na siłowni kończąc. Ostatnią pasją jest muzyka, która jest nieodłącznym elementem każdej z wyżej wymienionych aktywności; sam próbuję sił w byciu perkusistą. W Eurogym pracuję od marca 2018.


KADRA TRENERÓW, INSTRUKTORÓW KLUBU

Mateusz Zięba  absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny. Pasjonat sportów sylwetkowych, sztuk walki i zagadnień z dziedziny dietetyki. Instruktor Karate stylu Oyama oraz posiadacz trzeciego stopnia Kyu. Osoba niezwykle aktywna fizycznie, która z zamiłowania podejmuje wszelkie formy treningu fizycznego. Specjalizuje się w treningu kulturystycznym i funkcjonalnym z wykorzystaniem TRX oraz kettlebell. Interesuje się militariami i władaniem bronią z dawnych epok. Osoba pozytywnie nastawiona do świata i wytrwale realizująca postawione przez siebie cele i zadania. Nie bacząc na przeciwności, zawsze stara się doprowadzić sprawy do końca. Nieustannie pracuje nad rozwojem swojej sprawności i sylwetki. Pieczołowicie przykłada się do ćwiczeń i treningów. Według niego nie istnieją bariery, których nie można pokonać.

Agata Suwała  Jestem certyfikowanym instruktorem kulturystyki oraz trenerem personalnym. Specjalizuję się także w suplementacji i dietetyce sportowej. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam szkoląc się pod okiem Mistrza Świata w kulturystyce - Piotra Głuchowskiego. Pracując jako trener personalny łączę pracę z pasją. Sama regularnie od kilku lat ćwiczę, co sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Oferuję odpowiednio dobrany trening ułożony specjalnie pod potrzeby klienta w połączeniu ze wskazówkami dietetycznymi i systematyczną pracą, która pomoże osiągnąć wymarzone efekty.

Rodzaje treningów:

treningi ukierunkowanie na modelowanie i kształtowanie sylwetki,trening ogólnorozwojowy, trening dzielony (SPLIT), trening na rozbudowę muskulatury, FBW (Full Body Workout) – trening całego ciała.