O nas

Klub EUROGYM to połączenie profesjonalnej siłowni wraz z centrum fitness i relaksu, stworzone z myślą o wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych miłośnikach sportu i zdrowego trybu życia.

Klub EUROGYM jest kolejną inicjatywą zapoczątkowaną przez Centrum Zdrowia EUROMED Sp. z o.o. które funkcjonuje na rynku usług medycznych od lipca 2005 roku. Celem działania firmy jest świadczenie usług medycznych służących zachowaniu, przywróceniu i poprawie zdrowia, a także profilaktyka zdrowotna i inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia.

Naszą misją jest wywieranie pozytywnego wpływu na naszych Klientów i ich życie, poprzez dostarczanie najlepszej oferty zajęć grupowych fitness i programów treningowych, w ciągły sposób dostosowując nasze rozwiązania do potrzeb naszych Klientów. 

Ideą działalności jest, by w Klubie EUROGYM, każdy znalazł coś dla siebie. Oddajemy naszym Gościom do dyspozycji profesjonalne, bezpieczne urządzenia wykorzystywane w treningach indywidualnych i grupowych.

Nasza kadra instruktorów i trenerów z określonych dziedzin sportu pomoże naszym Klientom w budowie określonego planu treningowego jak i jego realizacji.

OBSŁUGA KLIENTA - RECEPCJA 

Natalia Gęsiak  absolwentka Wyższej Szkoły i Zarządzania w Rzeszowie na wydziale Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalność: Grafika Komputerowa. W wolnym czasie lubi podróżować i aktywnie spędzać czas. Miłośniczka górskich wędrówek i jazdy na rowerze. Interesuje się fotografią i kosmetologią. Miła, komunikatywna i pozytywnie nastawiona do ludzi.

Sebastian Meier  absolwent Liceum Sportowego w Krośnie na kierunku: piłka nożna. Pozytywny, uśmiechnięty, lubiący kontakt z ludźmi. Pasjonat i miłośnik piłki nożnej, gdzie na codzień wciela to w swoje życie. Otwarty na nowe doświadczenia i pozytywnie nastawiony do ludzi i świata.

Sławomir Wójcik – absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na kierunku filologia angielska. Miłośnik podróży dalekich i bliskich. Pasjonuje się sportem, a w szczególności uprawianą amatorsko siatkówką. Propagator zdrowotnych i rekreacyjnych walorów płynących z zażywania kąpieli saunowych. W kontaktach międzyludzkich ceni sobie szczerość i lojalność. 


KADRA TRENERÓW, INSTRUKTORÓW I REHABILITANTÓW

Aleksandra Marosz – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, od 2010 r. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności Fitness - nowoczesne formy gimnastyki, uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji. Zakochana w fitnessowym świecie. Przeszła drogę od uczestnika do instruktora. Miłośniczka dynamicznych form ruchu. Charyzma, niespożyta siła i wulkan pozytywnej energii. Zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów. Fitness jest jej pasją oraz sposobem na dobre samopoczucie. Pasjonatka zdrowego stylu życia i ruchu we wszelkim możliwym wydaniu. Efektywne treningi i dawka pozytywnej energii to jej specjalność, a uśmiech klientów jest dla niej największą nagrodą.

Joanna Panocha – magister fizjoterapii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Terapeuta metody Mckenziego na poziomie zaawansowanym i metody PNF. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z dziedziny rehabilitacji m.in. kurs Thera-Band oraz Taping Sportowy w rehabilitacji. Nieustannie doskonali swoją wiedzę i umiejętności. Zajmuje się leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa, usprawnianiem pacjentów neurologicznych i po urazach barków, kolan oraz innych części ciała. W pracy z pacjentem tworzy jedną drużynę nastawioną na sukces. Ambitna, kreatywna, ciągle szuka nowych rozwiązań. Wymaga dużo od siebie i swoich pacjentów, a dzięki temu osiąga zamierzony cel. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia, zawsze chętnie służy pomocą. Na co dzień aktywna mama, która nie potrafi się nudzić. Sama regularnie uczęszcza w zajęciach fitness, uwielbia pływać i jeździć na nartach. Pełna pozytywnej energii i pasji, która chce przekazać innym ludziom. Uśmiech i zadowolenie pacjenta równa się uśmiech terapeuty.

Łukasz Wójcik – ze sportem związany od lat najmłodszych. Z sukcesami łączył uprawianie kilku dyscyplin sportu, głównie piłkę siatkową oraz pływanie. Chęć podjęcia studiów w SGSP oraz wstąpienie do formacji PSP, wymagała od niego odpowiedniego przygotowania do egzaminów sprawnościowych. W tym czasie zrodziła się w nim pasja do sportów wytrzymałościowo-siłowych. Aby osiągać jak najlepsze rezultaty, rozpoczął samokształcenie w zakresie fizjologii wysiłku. Na studiach po raz pierwszy zasmakował „żelaznego sportu". Od tej pory każdą wolną chwilę poświęcał zdobywaniu wiedzy w tym temacie. W 2015 roku, pod okiem mistrza Europy w kulturystyce klasycznej - Akopa Szostaka, ukończył kurs instruktorski, uzyskując tytuł instruktora rekreacji ruchowej w specjalności instruktora siłowni. Ostatnimi czasy, pochłonięty doskonaleniem umiejętności oraz zgłębianiem wiedzy w zakresie budowania siły i mocy. Dlatego też, w niedalekiej przyszłości planuje odbyć kurs z dwuboju siłowego. Jego celem jest ciągły rozwój oraz stawanie się coraz to lepszą wersją siebie. Dużą wagę przywiązuję do zdrowego trybu życia. Wyznaje zasadę, że tylko holistyczne podejście do zdrowia i treningu daje zamierzone rezultaty. Siłownię traktuje jako życiową pasję, którą skutecznie zaraża innych.

Paula Rąpała   absolwentka Wydziału Medycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku fizjoterapia, która w dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę z tego zakresu. Ze sportem związana od najmłodszych lat, szczególnie z piłką siatkową, z którą przez pewien czas miała styczność zawodowo. Zamiłowanie do treningów i siłowni przedłożyło się na ukończenie kursu trenera personalnego. Z uśmiechem na twarzy poszerza swoje horyzonty i chce zdobywać więcej umiejętności z tematyki fitness. Pomoc innym daje jej radość i dalszą motywację do działania.

Mateusz Zięba  absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny. Pasjonat sportów sylwetkowych, sztuk walki i zagadnień z dziedziny dietetyki. Instruktor Karate stylu Oyama oraz posiadacz trzeciego stopnia Kyu. Osoba niezwykle aktywna fizycznie, która z zamiłowania podejmuje wszelkie formy treningu fizycznego. Specjalizuje się w treningu kulturystycznym i funkcjonalnym z wykorzystaniem TRX oraz kettlebell. Interesuje się militariami i władaniem bronią z dawnych epok. Osoba pozytywnie nastawiona do świata i wytrwale realizująca postawione przez siebie cele i zadania. Nie bacząc na przeciwności, zawsze stara się doprowadzić sprawy do końca. Nieustannie pracuje nad rozwojem swojej sprawności i sylwetki. Pieczołowicie przykłada się do ćwiczeń i treningów. Według niego nie istnieją bariery, których nie można pokonać.

Dariusz Armata – absolwent Medycznej Szkoły Policealnej im. Rudolfa Weigla w Jaśle z uzyskanym tytułem Technika masażysty. Aktualnie student Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia. Pracuje w jednym z sanatoriów uzdrowiskowych w Iwoniczu Zdroju. Wykonuje zabiegi w zakresie kinezyterapii i fizykoterapii, specjalizuje się w masażu leczniczym. W jego kręgu zainteresowań od wczesnych lat dzieciństwa jest piłka nożna, od czasów studiów jeździ na snowboardzie. Sporty te pozwalają mu na utrzymanie prawidłowej kondycji fizycznej oraz psychicznej jak i doskonalenie swoich umiejętności. Od roku jest stałym bywalcem siłowni. Rzeźbi sylwetkę i pogłębia wiedzę z zakresu dietetyki i zdrowego stylu życia. Pochwały od zadowolonych klientów są jego największą motywacją do dalszej pracy jak i rozwoju zawodowego.